Listopad 2009

Naruto a Akatsuki Ipod

27. listopadu 2009 v 18:40 Naruto videa
takhle jsem surfovala na YouTube a narazila jsem na tyhle videa... sice jsem Ipod nikdy neviděla (ale už ho i chci, ale je děsně drahej :D), ale tak je mi zhruba jasný, co to asi tak je a k čemu to slouží... :D tady jsou nějaký videa s Naruto a Akatsuki, jaký maj písničky v Ipodech...

áááááááááách tohle je rááááj... SlipKnot a Three Days Grace, díky tomuhle videu jsem se tyhle dvě skupiny naučila poslouchat (a udělala jsem dobře)

taky hezký video, jsou tam snad všichni z Naruta, někdy mi tam ty písničky přijdou staršně vtipný, jenom se mi nelíbí, co dali Asumovi... né jako že bych tu písničku neměla ráda... ta Kakashiho mě smíchy položila na zem... nebo ještě Jirayiovo... :D a Gaiovo? u tý jsem umírala smíchy... :D XD a ta Gaarískovo se mi staršně líbila...

další Akatsuki... tentokrát mix různejch rockovejch písniček (až na Deidei, ten se mi nezdá... :D)

radši no comment... :D

konečně Naruto... Orochimaru mě dostal, ale Shikamaru mě strašlivě nasral... ta písnička je krásná, ale že by jí měl mít zrovna on... asi ho pujdu zbít (i s autorem těchhle Ipodů... :D)

... :D

už mě nebaví psát komentáře ke každýmu videu... :D Sasuke má hezkou písničku...

em... to je poslední video... nasral mě Asuma s Metallicou... :( a nenávidim Lady GaGu...

Nightwish videa s Tarjou Turunen

27. listopadu 2009 v 17:27 Nightwish
Tady je nějaká ukázka z jejich písniček...

Nemo (moje nejoblíbenější písnička od nich):
End Of All Hope (ofic. video, znáte určitě i verzi s Akatsuki):
Over The Hills And Far Away(trochu horší kvalita hudby, ale co naděláte...):
Sleeping Sun (nová verze videa, byla stará, ale tahle je hezčí):
I Wish I Had An Angel:


tohle je ještě se starou zpěvačkou... těch videí je dost, ale stejně mám pocit, že nejsou všechny :D
tak si je užijte :D a dávejte bacha na hlasitost... :D

Nightwish - Biografie 2. část

27. listopadu 2009 v 17:08 Nightwish
Tady je druhá část jejich biografie... dávám to sem tak brzo, protože to chci mít za sebou a dávat sem konečně taky jejich klipy :)

V červnu roku 2001 Nightwish opět vstoupili do nahrávací studia kde nahráli cover písně Over The Hills And Far Away od Garyho Moora se dvěmi novými písněmi a předělávkou "Astral Romance". Finské vydání toho EP bylo v červnu 2001. Německé vydání "Over The Hills And Far Away" (vydáno společností Drakkar) obsahuje 6 živých nahrávek jako přídavek ke čtyřem již vydaným.
Nightwish taky prodloužili nahrávací kontrakt se Spinefarm Records o jedno album, které bylo naplánováno na léto 2002.
Video k písni Over the Hills and Far Away, které ve Finsku rychle získalo platinu jako mini-CD, bylo natočeno v srpnu 2001 ve Finsku. Finské turné skončilo téhož roku v Nivale a Nightwish měli blízko k rozchodu. Tuomas vyrazil do Laponska trampovat a urovnat si myšlenky. Aby mohla skupina dále pokračovat, muselo dojít ke změnám. Jak sám řekl, Tuomas chtěl Nightwish rozpustit kvůli dlouhotrvajícím neshodám ve skupině.
K tomu naštěstí nedošlo, ale ve skutečnosti se přece jenom něco stalo. Sami Vänskä, který byl ve skupině od dob Oceanbornu, musel odejít. Marco Hietala, známý z Tarotu a Sinergy, slíbil, že vstoupí do skupiny jako náhrada pro další album a turné. Jejich novou bookovací agenturou se stalo King Foo Entertainment a jejich dlouholetý přítel a spolupracovník Ewo Rytkönen se stal jejich manažerem. Aby oslavili "nový začátek", byl na jejich domovské stránce, 24. listopadu, otevřen nový obchod pro fanoušky. Nahrávání dalšího alba Century Child začalo v lednu 2002.

Začátek roku 2002 přinesl skupině ve srovnání s předchozími obtížnými časy dobré zprávy. Jako skupina i jako jednotlivci se umístili na předních místech čtenářských hlasování v mnoha domácích i zahraničních magazínech. Fanoušci je po změnách neopustili, ba právě naopak. Ever Dream, první singl nadcházejícího alba, získal ve Finsku zlatou desku už po dvou dnech. V té době také Nightwish oznámili, že si dají pauzu hned, jak skončí "Century Child World Tour 2002", Tarja během této pauzy dokončí svá studia v Německu. Po tomto oznámení se mezi fanoušky objevilo mnoho spekulací. Sami odešel minulý podzim, teď rok dlouhá přestávka...
Century Child vyšlo v květnu 2002 a vytvořilo rekord v prodeji, získalo zlato ve Finsku už po dvou hodinách! Po dvou týdnech získalo platinu (30 000 kopií) a rychle se prodávalo dál. V té době už Nightwish byli na prvních místech v tabulkách singlů i alb, vůbec poprvé v historii. I další země odpovídaly: v Německu byli na pátém místě, v Rakousku patnáctí, to byly zatím vůbec nejvyšší pozice skupiny v zahraničí. V červenci absoulvovali Nightwish úspěšné turné v Jižní Americe, téměř všechny koncerty byly vyprodané. V Brazílii bylo první vydání Century Child rozprodáno během jediného dne a ani úspěšné evropské turné toho roku nezůstalo bookovacími agenturami nepovšimnuto. Mnoho evropských koncertů bylo vysílano živě přes internet, je třeba říci, že spojení byly často přetížené. Téměř 10 000 fanoušků najednou se snažilo koncerty sledovat. Prodáním udivujících 59 000 kopií ve Finsku se stalo Century Child druhým nejprodávanějším albem roku 2002 v zemi. Přestávka začala na konci roku 2002, ale chlapci si během ní moc odpočinku neužili. Jukka hrál se Sethian a Bitch Driven, Tuomas se Sethian, For My Pain..., Timo Rautiainen a Trio Niskalaukaus, Emppu hrál s Altar a Marco s Tarotem. Celkem vzato, přestávka neměla být rok dlouhá, zpátky na cestu...

Začátek roku znamenal ještě lepší výsledky v čtenářských hlasováních. Bylo zamluveno studio pro nahrávání dalšího alba, jehož vydání bylo plánováno na příští rok. Jukkovi a jeho přítelkyni Satu se 11. března 2003 narodila dcera Luna. Nightwish obdrželi za Century Child svou první dvouplatinovou cenu, prodalo se 60 000 kopií. Kapela koncertovala v roce 2003 většinou v zahraničí, jediný koncert ve Finsku se uskutečnil v RMJ 20. června 2003. Švédsko navštívili poprvé během vyprodaného "Gates of Metal" festivalu v Hultsfredu. V roce 2003 byl natočen DVD dokument End of Innocence, jehož datum vydání bylo neustále odkládáno kvůli obrovskému množství materiálu. V květnu 2003 oznámila Tarja Turunen, že se před několika měsíci tajně vdala a že se stěhuje zpět do Finska.
DVD End of Innocence bylo konečně vydáno 6. října 2003 a v tomto momentě začalo nahrávání dalšího alba. Jejich páté album "Once" mělo být nejdůležitějším albem v historii Nightwish. Mezitím si finská prezidentka Tarja Halonen také všimla úspěchu Nightwish a pozvala Tarju Turunen a jejího manžela Marcela Cabuliho na každoroční oslavu dne nezávislosti konanou v prezidentské rezidenci. Tarjiny šaty byly zvoleny nejkrásnějšími šaty večera.
Před Vánoci 2003 Nightwish vydražili jevištní pozadí z "Century Child World Tour" a všechny peníze věnovali na charitu. Těchto 1750 eur získal [Parikanniemi`s] domov dětí v Ristiině v prosinci 2003. Peníze byly předány Tarjou Turunen, hrdým majitelem jevištního pozadí se stal Michael "Big Tini" Leipold z Německa.

Rok 2004 byl dychtivě očekáván jak fanoušky, tak kapelou. Vyčerpávající studiové session si vzaly své fyzické i mentální oběti. Skutečné nahrávání proběhly ve Phoenix studios v Londýně, ve stejném studiu a se stejným orchestrem (The Academy of St.Martins in the Field) jaké použil Howard Shore při skládání hudby pro trilogii Pán prstenů. Orchestrální a sborové aranže byly složeny Pipem Williamsem, který dělal producenta například Status Quo a Uriah Heep. Hodně času, velká očekávání!
Nemo byl prvním vydaným singlem nadcházejícího alba a bylo k němu vytvořeny také velkorozpočtové video. Režisérem byl Antti Jokinen, který předtím pracoval například pro Shania Twain, Eminema nebo Celine Dion. S novým albem došlo k několika změnám v nahrávacím kontraktu a nový materiál vydal Nuclear Blast. Staré dobré Spinefarm Records ale stále řídí distribuci ve Finsku. Nuclear Blast utratil propagací Once hlavně v Německu značné množství peněz. Obrázky Nightwish a Once zaplavily všechny televizní kanály, metra, autobusy a ulice, a tento nátlak nebude jen tak zapomenut. Od teď už zná Nightwish každý Němec.
Once ve Finsku získalo, stejně jako singl Nemo, zlato hned v den vydání. V dubnu 2004 Nightwish nastartovali Once World Tour, které trvalo do konce října 2005. Odehráli okolo 130 koncertů po celém světě včetně zemí jako například Japonsko, Austrálie, Kolumbie, Eqádor, Polsko, Slovinsko, Portugalsko, Dánsko nebo Řecko. Toto tour bylo zatím největší v historii Nightwish a měsíc od měsíce koncerty navštěvovalo více a více lidí a noviny psaly o velkém úspěchu.
Druhý singl "Wish I Had An Angel" byl vydán na podzim roku 2004. Videoklip režíroval Uwe Boll, režisér filmu "Alone In The Dark", ve kterém se píseň objevila. Druhý singly byl znovu velice úspěšný a posílil tak i celkový prodej alba Once.
V srpnu Nightwish konečně odjeli do USA. Turné bylo velice úspěšné a Nightwish plánovali, že se vrátí a odehrají tam největší turné v roce 2005. Po turné po Evropě a Jižní Americe na podzim 2004 měli Nightwish čas v lednu 2005.

V únoru 2005 Nightwish získali pět cen v ocenění Emma Gala (Finish Grammy). Mimo jiné získali ocenění za "Band Of The Year" (skupina roku) a "The Best Selling Album Of The Year" (nejlépe se prodávající album roku). Tuomas a Marco odletěli z evropského turné do Helsinek, aby cenu převzali. Poslední vystoupení na evropském turné bylo zatím největší jaké kdy Nightwish měli. 10 001 diváků sledovalo jejich vystoupení!
V březnu Nightwish poprvé působili v Japonsku a Austrálii; v dubnu a v květnu si ale museli udělat přestávku kvůli Tarjiným jiným zájmům, ale na konci května tour opět pokračovalo Nightwish hráli v Polsku se skupinou Iron Maiden a s Mötley Crüe v Norsku.
Nová verze Sleeping Sun - třetí singl - byla vydána v červenci a s tím se také nahrávací labely rohodly použít Sleeping Sun na připravované best of "Highes Hopes". K singlu byl natočen i nový videoklip, který byl režírován Joernem Heitmannem a byl natočen v Praze. Během podzimu 2005 Nightwish odehráli několik koncertů v legendárním Hammersmith Apollo Venue za naprostého vyprodání. Po krátkem koncertování na festivalech v Jižní Amrice (v říjnu) se Once World Tour blížilo ke konci. Závěrečný koncert se odehrál pro 11 500 lidí v Hartwall-Arena v Helsinkách. Koncert byl nahrán a později vydán jako DVD End Of An Era.
Po tomto posledním koncertu Tuomas, Marco, Emppu a Jukka vyhodili Tarju i jejího manažera Marcela Cabuliho. Důvod byl, že během Once tour se jejich postoj k Nightwish změnil proti všemu, co Nightwish representovali.
Kdo by to byl řekl, že novinku o vykopnutí následoval takový neuvěřitelný rozruch a rámus. Situace se začalo brzy trochu uklidňovat a Nightwish se mohli dívat do budoucnosti a začít hledat vhodnou zpěvačku.
Na konci roku 2005 se prodalo alba Once přes 1 000 000 kusů po celém světě a ve Finsku získalo torjitou platinu, také platinu v Německu a zlato ve Švédsku, Norsku, Švýcarsku, Řecku a Rakousku. "Highest Hopes" získalo dvojitou platinu ve Finsku a na konci roku 2005 i zlato v Norsku.

Rok 2006 pro Nightwish začal docela dobře. Kompilace best of "Highest Hopes" už nemělo ve Finsku jenom dvojitou platinu, ale také se stalo nejprodávanějším albem roku 2005. Prodalo se ho přes 65 000 kusů. S úpadkem "zuřivosti" médií si našli Nightwish čas na koncentraci a na důležité věci. Tuomas už napsal věšinu nových písní, Emppu nahrál nějaký nový materiál s finskou hard rockovou skupinou Brother Firetribe, Marco nahrál s Tarot dlouho očekávané album "Crows Fly Black" a Jukka se věnoval jeho vlastnímu podnikání.

V březnu si Nightwish přivezli dvě ocenění z Emma Gaala. Skupina byla nominována na "Best Finnish Artists 2005" (nejlepší umělci roku 2005 ve Finsku) a "The Most Sold Album 2005" (album s nejvíce prodanými kopiemi za rok 2005). V ten samý měsíc Nightwish začali hledat jejich nastávající vokalistku na požádání na jejich oficiálních stránkách. V dubnu Finnish music video award, The Muuvi, potěšili Nightwish ocenění za druhé místo za jejich klip "Sleeping Sun", natočen v roce 2005. Video také skončilo na druhém místě diváckého hlasování. Teď přišla dvě dlouho očekávaná vydání. Nightwish book, kterou napsal Mape Ollila a krátce po tom bylo vydáno druhé live DVD End Of An Era, které ve Finsku dosáhlo zlata za pouhý den. Později dosáhlo toto ocenění i v Německu a Francii. V násludujícíh týdnech Nightwish odjeli na letní kemp nacvičovat nové písně a užít si léta. Nicméně média dělala stále velký rozruch a spekulovalo o nové zpěvačce.

V září šli Nightwish do studia začít nahrávat nové album.

Konkurz na novou zpěvačku byl ukončen v půlce ledna. Nightwish dostali a poslechli si více než 2000 demo nahrávek od zpěvaček z celého světa. Vzrušující novinkou bylo oznámení prvních koncertů naplánovanéhých do USA a Canady v říjnu a listopadu.

24. květa byly všechny spekulace u nové zpěvačce ukončeny a Nightwish oznámili totožnost jejich nové vokalistky - Anette Olzon. Během pár minut byly všechny weby a noviny plné informací o jejich nové zpěvačce. Následující den byl vydán internetový singl "Eva". Výtežek z toho singlu byl věnován na dětskou charitu.

V červnu skupina odjela do Los Angeles natočit dva videoklipy pro nadcházející singly "Amaranth" a "Bye Bye Beautiful". Oba dva byly řežírovány Antti Jokinenem, který už s Nightwish spolupracoval na klipu "Nemo". "Amaranth" byl vydán v srpnu a během dvou dnů získal ve Finsku zlato. V tabulkách se Amaranth dostal na velice dobrá místa po celé Evropě a ve Finsku, Maďarsku a Španělsku obsadil první místa.

Nové album "Dark Passion Play" vyšlo ke konci září a mělo velice úspěšný start pocelém světě. Již po dvou dnech bylo ve Finsku oceněno dvojitou platinou a získalo čtyřikrát zlato. Album vstoupilo v několika zemích na první místa v tabulkách. Světové tour je naplánováno, první koncert vyprodán a nová éra začala...

KONEC

tohle je end jejich biografie, teda jinak, nic dalšího jsem o nich nenašla...

moje doplnění:
v roce 2008 natočili klip k písničce The Islander a vyšlo DVD s názvem "Made in Hong Kong"

Nightwish - Biografie 1. část

25. listopadu 2009 v 20:21 Nightwish
Tak tohle jsem našla na netu... Abyste věděli, co poslouchám a uctívám za kapelu, tak vám tady přináším historii týhle kapely... Jelikož je toho hodně, tak jsem to rozdělila na více částí, abyste toho neměli zase tolik... :D

Myšlenka Nightwish byla zrozena jedné červencové noci 1996, kdy Tuomas seděl se svými přáteli kolem táborového ohně. První tři akustické, náladové písně, byly nahrány mezi říjnem a prosincem 1996. V tu dobu měla skupina tři členy: Tuomase, Tarju a Emppuho.

Nightwish chtěli vědět, jak by jejich hudba zněla s bicími, a tak se ke kapele připojil Jukka a Emppu vyměnil akustickou kytaru za elektrickou. Po pár týdnech cvičení šli v dubnu 1997 do studia a nahráli sedm písní, které můžete najít na limitované edici alba Angels Fall First.
V květnu 1997 podepsali Nightwish se Spinefarm nahrávací smlouvu na dvě alba. V srpnu nahráli čtyři nové písně. Před vydáním Angels Fall First byl vydán singl The Carpenter, který se dostal na osmou příčku prodejnosti singlů ve Finsku.
Album Angels Fall First bylo vydáno na začátku října a umístilo se na 31. místě žebříčku alb ve Finsku. Svůj první koncert odehráli Nightwish v Kitee 31. prosince 1997. Tuto zimu však odehráli pouze sedm koncertů, protože Jukka a Emppu byli na vojně a Tarja musela studovat. Nightwish a Spinefarm prodloužili kontrakt na tři alba místo dvou.

V dubnu 1998 začalo natáčení prvního videa The Carpenter. Bylo hotovo na začátku května a hrálo v Jyrki. V létě se k Nightwish přidal basák Sami Vänskä. Celé léto pilně zkoušeli nové písně. Do studia šli na začátku srpna. Nahrávky byly hotovy na konci října a 13. listopadu koncertovali Nightwish v Kitee, kde bylo také nahráno video pro píseň Sacrament of Wilderness. Single této písně byl vydán 26. Srpna, nové album Oceanborn vydali 7. prosince.
Všichni byli překvapení obrovským úspěchem Oceanbornu. Dostal se až na pátou příčku prodejnosti a Sacrament of Wilderness byl dokonce několik týdnů první mezi singly.

V zimě 1999 odehráli Nightwish za tři měsíce mnoho koncertů po celé zemi. Na jaře došlo k vydání alba Oceanborn i mimo Finsko. V květnu začali Nightwish znovu koncertovat a dva a půl měsíce hráli na všech velkých rockových festivalech v zemi. Ve stejnou dobu nahráli single Sleeping Sun. V srpnu byl singl vydán v Německu a obsahoval také písně Walking in the Air, Swanheart a Angels Fall First - prodalo se ho tam 15 000 kopií za pouhý jeden měsíc. V srpnu už bylo skupině jasné, že Oceanborn a Sacrament of Wilderness mají cenu zlata. V tu dobu byla potvrzena evropská koncertní šňůra 26 koncertů, které se spolu s Nightwish zůčastnila i německá skupina Rage.

Na začátku roku 2000 začali Nightwish nahrávat své třetí album. Vítaným přerušením nudné práce ve studiu byla finská kvalifikace hudební soutěže Eurovize, jíž se zúčastnili s písní Sleeping Sun. Nightwish vyhráli první kolo kvalifikace, ale i přes své zdrcující vítězství v televizním hlasování skončili na druhém místě.
Nové album Wishmaster bylo vydáno v květnu a Nightwish se okamžitě vydali na turné, které začalo v Kitee, rodišti skupiny. Tam také obdrželi tři zlaté desky za Oceanborn a singly Sacrament of Wilderness, Walking in the Air a Sleeping Sun. Wishmaster vyletěl na první místo finského žebříčku a udžel si ho tři týdny. Právě tato doba stačila na to, aby obdržel zlatou desku. Wishmaster byl chválen jak fanoušky tak i médii a v červnovém číslo německého magazínu Rock Hard byl označen za album měsíce, přestože byla v té době vydána i dlouho očekávaná alba Bon Joviho a Iron Maiden.
Wishmaster se také prosadil v německém a francouzském žebříčku kde získal 21. a 61. pozici. "Wishmaster World Tour", které začalo v Kitee, pokračovalo nejdříve na velkých finských festivalech a v červenci 2000 zamířilo do Jižní Ameriky. Třítýdenní turné v Brazíli, Chile, Argentině, Panamě a Mexiku bylo zatím největší zkušeností Nightwish vůbec. Toto turné bylo následováno uspěšnými vystoupeními na Wacken Open Air, Biebop Metal Festu a prvním evropským turné se Sinergy a Eternal Tears Of Sorrow. V listopadu hráli Nightwish také dvakrát v Montrealu.
Jejich dalším projektem bylo vytvoření živého koncertního záznamu na DVD a VHS spolu s limitovanou edicí živého alba (pouze pro Finsko). Koncert byl odehrán v Tampere 29. prosince 2000. Materiál byl vydán v dubnu 2001 ve Finsku, celosvětově pak v létě 2001. Na konci záznamu jsou skupině předány platinové desky za Wishmaster a zlaté desky za singl Deep Silent Complete!

toť konec první části...

Krásnej cosplay eLa

22. listopadu 2009 v 17:39 Death Note obrázky
Tak tohle je ten nejnádhernější cosplay, co jsem kdy viděla!!! Takovej krásnej cosplay... a ani není na téma Naruto... to se jen tak nevidí... :D

oboje je jedna a ta samá osoba... (je tam dole na tom spodním rámečku jméno toho cosplayáře, zjistíte, že je úplně stejný...)

Kchůl Hidan

22. listopadu 2009 v 17:29 Naruto obrázky
Tenhle obrázek jsem našla na Deviantartu... je to strašně cool, i když na první pohled by v tom člověk těžko hledal Hidana... :D ale pak, když to pochopíte, tak určitě zjistíte, že to je velice osobitý a cool obrázek (kde se ve mně vzalo takový moudro??? :D)


Cosplay Hidana

22. listopadu 2009 v 17:26 Naruto obrázky
Tak konečně něco normálního... :D Tenhle cosplay Hidana se i poved (což zas tak často nevídám :D) Takhle kdyby to byl doopravdickej Hidan a objevil se u nás ve městě... ho vidět, tak po něm skočim :D


Hra s Tobíkem

21. listopadu 2009 v 19:50 Hry
Já jsem divná, že najednou přidávám tolik her a žádný obrázky ani nic takovýho... :D njn, co se dá dělat, je tu hra s Tobíkem...
odkaz zde
obrázek:

Další kawaii hra

21. listopadu 2009 v 19:39 Hry
Tahle hra je něco jako to s eLem, akorát tohle je s čtyřocasým Narutíčkem... je to taky strašně kawaii...
odkaz na hru tady
obrázek ze hry:

Akatsuki dress up hry

21. listopadu 2009 v 15:47 Hry
Tak jsem se rozhodla, že když se budete na mym blogu nudit, tak vám tu dám odkaz na pár oblíkaček členů Akatsuki... snad se zabavíte... tady jsou odkazy:

další hry bych případně přidala... :D

Jedna super kawaii hra

20. listopadu 2009 v 20:07 Hry
Tahle hra se mi stráááášně líbí... je tááák kawaii a ještě víc kawaii je tam ta postavička... opět ne Naruto téma, ale Death Note... =3
odkaz here
obrázek:
ale je pořád jenom můůůůůůůůůůůůůůůůůůj!!! :D

Volovina č. 2

20. listopadu 2009 v 20:03 | Bára Endrštová (Uchiha) = já :D |  Jednorázovky a voloviny :D
tohle jsem udělala tady
není to Naruto, je to Death Note, Light a L... :3
snad se mi to povedlo...

Volovina č. 1

18. listopadu 2009 v 16:37 | Bára Endrštová (Uchiha) = já :D |  Jednorázovky a voloviny :D
to jsem si jen tak zkoušela hrát na počítači s jednim obrázkem z internetu... chtěla jsem ztvárnit jednu mojí postavu na Aragornu.cz v jedný jeskyni a takhle to dopadlo... tak komentujte... klidně řekněte, že to je naprostá volovina... :D mně to nevadí... :D je mi to fu(c)k... :D

POZN.: předtím byla blonďatá... :D
EDIT: tady je ještě jedna verze, která byla dodělaná až další den:

POZN.2: je to upírka... :D ta holka je upírka... :D

Jak vypadají moje sešity ve škole XD

13. listopadu 2009 v 20:22 | Bára Endrštová (Uchiha) = já :D |  Moje výtvory
Jen tak jsem si čmárala ve škole a vzniklo tohle... je pátek 13. ,ale já si myslim, že se mi to povedlo víc než jindy... :D

tenhle se mi líbí... ten Peinův výraz... takovej jsem měla já, když jsem slyšela poprvý téma tý hodiny... :D pak jsem ale zjistila, že mě to baví (je to divný, ale dnešní hodinu jsem i dávala pozor!!! :D)tady si myslím, že se mi Hidan moc nepoved, ale zato se mi poved ten můj výraz... :D a proč k Bibli? protože je Hidan velice nábožný, ale nečte tu klasickou Bibli, jenom tu Jashinovu... :D a jaká je ta moje věta? To je nuda...

jestli to rozluštíte, tak budete vědět, proč Sasuke nadává... ale já vám to radši stejně vysvětlím... Jde o to, že jsem špatně napsala charakteristiku. Místo charakteristiky jsem napsala životopis a třídní (kterou máme na češtinu a němčinu) mi řekla, že to není charkteristika, ale obsah knihy. A Sasukáček vytýká, že to je jenom jeho životopis a že to není obsah knihy, protože žádná kniha Naruto není. Je jenom anime a manga. :D

tak tenhle se mi asi líbí ze všech nejvíc.
Deidara se mi tu neobyčejně poved (což u mě, takový ničitelky a kazisvětky, je zvláštní)... Jenom by to chtělo ho překreslit a byl by to krááásnej samostatnej obrázek... :) nic jinýho, kromě Rammsteinů, těch úchylnej němců, mě nenapadlo, co by moh říkat Deidara německy... :D

snad se vám to bude líbit... a třeba se i zasmějete... že jsem takovej cvok a kreslím si o hodinách... a nedivte se, ale... i když nedávám o hodinách pozor a kreslím si, tak mám nakonec stejně jedničky nebo dvojky... :D

EDIT: njn, je pátek 13. a nějak mi to nefunguje... :D
EDIT2: ha, už sem na to vyzrála a funguj to... tadáááá :D

Diplomek pro Venduhsm za SB

12. listopadu 2009 v 15:25 | Bára Endrštová (Uchiha) |  SBéčka - ode mě pro vás
tak tady ho po dlouuuuuhý době máš, snad se ti bude líbit... moc se omlouvám za to, že jsem ti ho neudělala dřív, psala jsem povídku... tak tady je...

já vážně nwm, jestli se mi poved... a ten jeho úsměv... když jsem to viděla poprvý, tak jsem se musela smát... :D

Akatsuki video s Nightwish

9. listopadu 2009 v 10:50 Videa
bomba video, krásná písnička od mojí nejoblíbenější kapely Nightwish, nejoblíbenější postavy z Naruta, prostě pecka!!! užijte si :)
Naruto videa

4. listopadu 2009 v 18:47 Naruto videa
tak zase jsem vybrala videa, který se mi líbí, jsou tam i Fanflashe. A jedno video je stejné jako to Akatsuki... ale to snad poznáte sami...
krásný videjko s Gaarou... a k tomu ještě suprová písnička...


a toto taky krásný video...