Únor 2010

Abeceda písniček

27. února 2010 v 18:49 | já |  Moje...
Je to anglická abeceda, chybí tam písmeno Y ale jinak je tam všechno...
A - Am I Evil (Metallica), American Idiot (Green Day), Animal I Have Become (Three Days Grace), Amaranth (Nightwish), A Demon's Fate (Within Temptation)
B - Boom (POD), Burlaci (Kabát), Breaking The Habit (Linkin Park), Break (Three Days Grace), Bye Bye Beautiful (Nightwish), Blow Me Away (Breaking Benjamin), Bitter Taste (Three Days Grace)
C - Caged (Within Temptation), Coming Undone (KORN), Crystallize (Junichi Suwabe ^^)
D - Dole v dole (Kabát), Duality (SlipKnoT), De-Energized (After Forever)
E - End Of All Hope (Nightwish), Equally Destructive (After Forever), Elvenpath (Nightwish), Ever Dream (Nightwish)
F - Falling Leaves (Billy Talent), Forgiven (Within Temptation), Frozen (Within Temptation), Faster (Within Temptation)
G - Getting Away With Murder (Papa Roach), Going Under (Evanescence), Get Out Alive (Three Days Grace), Ghost Love Score (Nightwish), Goin' Down (Three Days Grace)
H - High Hopes (Pink Floyd, Nightwish), Hero (Nickelback), Home (Three Days Grace), Hello (Evanescence)
I - I Hate Everything About You (Three Days Grace), It´s All Over (Three Days Grace), Ice Queen (Within Temptation)
J - Just Like You (Three Days Grace), Jillian (Within Temptation), Jesus (Gackt)
K - Kuolema Tekee Taiteilijan (Nightwish)
L - Let The Bodies Hit The Floor (Drowing Pool), Let It Die (Three Days Grace), Last Of The Wilds (Nightwish), Last To Know (Three Days Grace), Lost In You (Three Days Grace), Life Starts Now (Three Days Grace)
M - Mastef Of Puppets (Metallica), Memories (Within Temptation), My Immortal (Evanescence), Memento (Eluveitie), Mother Earth (Within Temptation)
N - Nemo (Nightwish), Nothing Else Matters (Metallica), Never Too Late (Three Days Grace), Nightquest (Nightwish), Now Or Never (Three Days Grace), No More (Three Days Grace)
O - One X (Three Days Grace), Over The Hills And Far Away (Nightwish), Over and Over (Three Days Grace), One (Metallica)
P - Pain (Three Days Grace), Papercut (Linkin Park), Planet Hell (Nightwish), Pink (Bleach Beat Collection - Szayel Aporro Granz)
Q - Quoth The Raven (Eluveitie)
R - Riot (Three Days Grace), Romanticide (Nightwish), Rockstar (Nickelback), Redemption (Gackt)
S - See Who I Am (Within Temptation), Stand My Ground (Within Temptation), Someone Who Cares (Three Days Grace), Slaying The Dreamer (Nightwish), Sinéad (Within Temptation)
T - The Kinslayer (Nightwish), Time Of Dying (Three Days Grace), Take Me Under (Three Days Grace), The Siren (Nightwish), The Howling (Within Temptation), The Good Life (Three Days Grace)
U - Utopia (Within Temptation)
V - Vermilion (SlipKnot)
W - Who I Am (After Forever), Wishmaster (Nightwish), What Have You Done (Within Temptation), Wake Up (Three Days Grace), World So Cold (Three Days Grace), Welcome Home (Sanitarium) (Metallica), Without You (Three Days Grace)
Z - ZAN (Bleach Beat Collection - Ichigo a Zangetsu)

vlastně je to takovej trochu i žebříček, vypsala jsem tam jenom ty moje nejoblíbenější písničky... Skoro všechny... možná........ :D :D :D

Adam Gontier kvááásnej chbíček

25. února 2010 v 14:09 | já |  Moje výtvory
představte si, že mě chytla múza... a to nakreslit svoji oblíbenou hvězdu v chibi stylu... a vybrala jsem si Adama Gontiera, zpěváka Three Days Grace... tk tady je... a uznejte - není cuuuute???

ale je můj a můj bude navždycky, tenhel MŮJ šmudlíček... (mám tam na kraji podpis, takže to nepokládejte za výtvor někoho jinýho, je to čistě moje... Killunia je MOJE druhý jméno!!!)

Obrázky od Kobylky

21. února 2010 v 14:47 Naruto obrázky
prostě mi to nedalo, a tak jsem se rozhodla, že sem dám obrázky od Kobylky v Pyžamu, protože jsou fakt úžasný... kdybych uměla taky tak kreslit, to by bylo úplně něco jinýho... :D

Kakashi a Pakkun, strááááášně lostomilej Kakashíííííík... :)
Hehe... v Kyuubi formě je fakt sexy...
Deidýsek... :) prostě úžasná tvorba... jak to jenom dělá...?
ááááách, Minato se jí fakt poved... vlastně všechno, co kreslí se jí povede, ale tady na tomhle se mi líbí strašně ten Minato... :) ale ani Kushina ani Narutík nejsou oškliví...

tohle je pár NaruHina... divím se, že vůbec něco takovýho nakreslila... ale je to fakt úžasný... jako vždycky...

a na konec krááááááááááásnej Peiní... když se na tenhle obrázek dívám, slintám o sto šest... XD
jenom škoda, že neudělala Hidana ani Gaaríska... ale třeba Gaaríska ještě udělá (s Hidanem si tak jistá nejsem... :D)

Diplomek za SB pro mě

6. února 2010 v 21:01 SBéčka - od vás pro mě (díky)
Tk jo, dala jsem sem diplomek pro ní, tak sem dám i ten, kterej jsem dostala... od Kasumi pro mě, strašně se ti poved, hlavně krááááásnej Peiníček (nedávno jsem se stala Peino/Yahikofilkou, takže bacha na to... :D)... Here is it:
opravdu kráááááááásnej Peiní... :)

Nová anketka

6. února 2010 v 19:21 | já |  Jednorázovky a voloviny :D
Je to volovina (proto to dávam do tý rubriky... :D). A je to anketa, která se týká tý povídky... tak hlasujte, co si myslíte, že by bylo nejzajímavější nebo nejhustější... :D

Diplomek pro Kasumi za SB

6. února 2010 v 19:16 | já |  SBéčka - ode mě pro vás
Tak tady máš ten diplomek (naštěstí na Googlu se obrázky hledaj dobře... :D)... udělala jsem ho snad hezkej, dělala jsem ho ale dost v rychlosti, tk snad se ti líbí... :)

ještě jednou: doufám, že líbí... :)

Super mega boží video

1. února 2010 v 8:39 Three Days Grace
já... jsem se ani zamilovala... do skupiny Three Days Grace... přesněji řečeno, do hlasu toho zpěváka... :D nééé, dělam si srandu, ale ta jejich hudba je krásná... a ten zpěvák... má opravdu fakt krásnej hlas... :D no, tak vám sem aspoň dám jejich video, abyste měli co poslouchat, mezitim, co si budete číst ty moje bláboly :D XD

tutáááá jéééééé!!! tk si jí užijte... ;)