Spiritmaster

13. května 2013 v 21:46 |  Aion
Když už jsem tak hezky načala rubriku o hře jménem Aion, asi bych do ní měla něco dalšího přidat, ne? Aspoň, abych ukázala, že tu pořád ještě jsem. Takže jdeme na to.


Spiritmaster je jedna ze dvou specializací mága. Zatímco Sorcerer smaží a mrazí své nepřátele úplně sám, Spiritmaster oplývá schopností přivolat si do bitvy společníka - elementála. Ze svých zkušeností musím říct, že Spiritmaster se svým "duchem" (no co, spirit znamená duch či duše, nic jiného mě něnapadlo :D) je leckdy lepší než Gladiator či Templář (oba jsou odvarem Warriora - mého nejoblíbenějšího druhu při výběru postavy), což se často nestává, aby se mi s kouzelníkem, který by měl prd vydržet, bojovalo lépe než s válečníkem, který by měl kosit řady nepřátel sám a bez větších ztrát na zdraví.
No, každopádně si můžete nakonec přivolat živky čtyři (ovšem jen jednoho naráz, takže nečekejte, že si vyvláte armádu).

Je libo útočný ohnivý živel?


Nebo vzdušný rychlík?

Anebo zemský s velkou výdrží?

Nebo snad z dálky útočícího vodní živel s měnícím se tvarem těla?

Co víc bych ještě měla dodat? Snad jen, že nejen, že můžete přivolat společníka, ale můžete mu samozřejmě v boji i pomáhat. A to nejen kouzly zlepšující jejich vlastnosti, ale i svými vlastními kouzly, která se naučíte. Sice nejsou tak silná jako Sorcererova, ale na podporu i samostatné zabití stačí.

Toť pro dnešek vše.
 


Komentáře

1 Seraf Seraf | E-mail | Web | 1. července 2013 v 13:40 | Reagovat

Ahoj,
Hezky píšeš. Pokud by jsi měla záejem o informace o Aioně, dej vědet mailem :)
Hezký den

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama