Sestra démona (Kakashi X Naomi) - part I.

26. srpna 2013 v 14:40 | Barbara Killunia Akatatsu |  Jednorázovky a voloviny :D
Tahle povídka vznikala v mé hlavě již dlouho. Už dlouho jsem měla nápad na Zabuzovu malou sestřičku. A pak přišlo něco dalšího - co takhle ji spárovat s Kakashim? To by nemuselo být špatné, ne? Aspoň se pořád nejedná o Forever Alonské povídky se mnou... :D Takže Naomi Momochi je má OC. Nějaké to info o ní si lze najít někde na blogu (sice je to hodně starý článek, ale aspoň něco). Je pravda, že se více informací dozvíte spíš tady. Jo, taky jsem se snažila nijak neodporovat manze, hodně jsem se snažila využívat mezer... Tak snad si to užijete. ^^

PS: Ten obrázek není můj, nikdy bych něco tak hezkého nenakreslila. Patří samozřejmě autorovi/autorce, nic si nepřivlastňuji. Také Kakashi nepatří mně, patří Kishíkovi. Jen ta povídka a Naomi Momochi jsou mé! ^^


Sestra démona

Porodnicí Kirigakure se ozval dětský pláč. Mladá Konožanka, která se kdysi provdala za shinobiho z Kiri, dnes porodila své druhé dítě. Tím prvním byl tmavovlasý chlapeček jménem Zabuza. Zabuza Momochi. Ano, ten den, 2. října, se narodila mladší sestra později nechvalně známého šermíře a zabijáka. Tehdy měl Zabuza pouze čtyři roky. Svou mladší sestřičku si však moc dlouho neužil. Když jí byly dva roky, otec s matkou se nepěkně pohádali. Nakonec to vedlo k rozvodu. Matka se vrátila zpět do své rodné Konohy. A Naomi si vzala s sebou Oba sourozeci tak byli rozděleni.
Jelikož nikdy nepatřila mezi odtažité a nepřátelské lidi, skoro okamžitě si získala kamarády. Prvním, k němuž si vybudovala velmi silný vztah, se stal Obito Uchiha. Moc si malou černovlásku oblíbil. Později ji doonce seznámil se svými týmovými parťáky - Kakashim a Rin. S hnědovláskou neměla Naomi problém. Poznala na ní, žemiluje Kakashiho. A škádlila ji. Sama však začala po světlovláskovi pokukovat, i když to zatím tak nemyslela, byla na to ještě dost malá.
S Minatovým týmemtrávila docela dost času. Věnovali se jí a byli ochotni si s ní hrát. Nevědomky ji připravovali na Akademii, kam ji maminka v sedmi letech přihlásila. Díky vazbám na Obita a jeho přátele měla i příležitost setkat se s legendárním Žlutým bleskem odobně. Velice zajímavé setkání.
Jenže otci se po své dceři zastesklo. Vyžádal si její návštěvu v Kirigakure. Matka mu vyhověla, Naomi však poslala samotnou. Neměla zájem se s ním scházet. Jenže když byla Naomi u svého otce a bratra, přišla k nim nemilá zpráva. Nejen, že před rokem zemřel jí velmi blízky Obito, ale teď ještě na Konohu zaútočil Kyuubi a zabil spoustu dalších lidí včetně její matky! Nyní už tam z jejích známých zůstal jen Kakashi. Neměla však již důvod se do Konohy vracet. A tak zůstala v Kiri, kde také ukončila Akademii a stala se geninkou. Bylo jí tehdy dvanáct. A doma na ni ten den čekal dárek.
"Tohle je meč Kami no Mizu. Nese v sobě část vzácného živelného Kekkei Genkai, Hyoutonu. Nos ji se ctí," pronesl slavnostním tónem otec a podal jí katanu. Když ji tmavovláska vytáhla z pochvy, její modré oči se rozsvítily jako světýlka na vánočním stromečku. Kami no Mizu vypadala, jako kdyby byla vyrobená z vody. Měla modrý nádech, bylo skrz ni vidět, avšak zároveň v ní mohla Naomi spatřit svůj odraz skoro jako v zrcadle. Zabuza se na niusmál a pohladil ji po hlavě. I když se to nezdálo, měl ji rád.
A začal trénink. Zabuza s Kubikiri a Naomi s Kami no Mizu. Oba se velmi brzy stali mistry v ovládání svých zbraní. Naomi však začínala více myslet na Konohu než na trénink. Jednu noc seděla na střeše domu klanu Momochi a přemýšlela. Připojil se k ní otec a chvíli svou dceru pozoroval.
"Máš matčiny oči," řekl. Vytrhl tak černovlásku z dumání. "Do takových jsem se kdysi zamiloval. Teď už zůstaly jen tobě."
"Myslíš, že má v Konoze hrob? Chtěla bych se tam zase podívat. Jestli se vesnice změnila od té doby, co jsem tam byla naposledy..."
"Řekl bych, že se tam brzy dostaneš díky chuuninským zkouškám. Nejsi zas až tak marná, jak by si někdo mohl myslet." Krátce se ušklíbla. Byl to kmpliment, nebo urážka? "Brzy se se svým týmem dostaneš dál. Tedy pokud to Mizukage-sama dovolí."
A měl pravdu - ve čtrnácti letech se dostavila k chuuninským zkouškám v Konoze. Ve vědomostní soutěži si vedla dost dobře. Velkou část odpovědí znala, zbytek zjistila zajímavým způsobem - tasila Kami no Mizu a "upravovala se" pomocí odrazu v meči. Ve skutečnosti četla odpověi chytřejších studentů za ní. Uměla přečíst zrcadlové písmo a její paměť byla dostatečně dobrá na to, aby si zapamatovala alespoň jednu odpověď. Ukázalo se, že je i moc dobrou herečkou, když skoro pokaždé zahrála, že se jí na její úpravě něco nelíbí. A všichni jí to snědli i s navijákem. Nelze tedy říct, že si vedla špatně, právě naopak. Ve druhé zkoušce uspěli jako tým. Třetí část skýtala překvapení.
"Budete bojovat dva proti sobě pod dohledem zkušeného jounina. Ten bude souboje kontrolovat, aby se nic nezvrtlo, a ukončovat," prohlásil Hokage. Když pak zvolený jounin předstoupil, zůstala Naomi stát v úžasu. Právě hleděla do zamaskované tváře osobě, kterou si pamatovala z doby, kdy žila s matkou v Konoze. Kakashi Hatake. Poslední z Minatova týmu, kdo zůstal naživu. Chvíli si myslela, že si ji nepamatuje. Když se však jejich pohledy střetly, ujistila se, že nějaká vzpomínka na ni v jeho mysli zůstala, i když od té doby uběhla spousta let. Lehce se pousmála a trpělivě vyčkávala na svůj souboj.
Postavili ji proti jednomu chlapci z Iwy. Souboj byl dlouhý a náročný, asi jeden se nechtěl v žádném případě vzdát. Naomi však využila nečeho, co se u genina jen tak (vlastně skoro vůbec) nevidí. Celý souboj používala Raiton, na konci duelu, kdy byli oba dost unavení a skoro bez chakry, použila techniku Suiton: Mizurappa a vložila do této techniky i Raiton, čímž svého soupeře odrovnala úplně. Všichni stáli jako opaření. Snad ještě žádný genin neovládl dva živly. Naomi to dokázala. Porazila svého soupeře a ani nemusela ukazovat schopnosti svého meče. Už tímto si získala uznání u všech jouninů i Hokageho samotného. Rázem se stala skoro největší favoritkou na vítězku všech duelů.
Po dalším kole navštívila konožský hřbitov. Když našla hrob své matky, udeřili na ni všechny vzpomínky, které držela v sobě. A začala plakat.
"Silná kunoichi jako ty by neměla zbytečně prolévat slzy," zaslechla za sebou známý hlas. Otočila se a pohlédla na stříbrovlasého shinobiho. "Návrat sem musí být hodně těžký..." Přikývla. "Teď je pro mě těžké stát u tebe. Jsi totiž poslední člověk, který mi zůstal z těch blízkých. Poslední připomínka starých časů." Až jí ho bylo líto. Způsobovala mu bolest. Zvedla se a zamířila k východu. Jeho ruka ji však zastavila. "Nikam nechoď. Když už jsem tě ru našel... Chci ti něco ukázat." Zavedl ji k místu, kde stál pomník pro oběti Třetí velké války ninjů. Mezi jmény našla Naomi i Obita. "Sem vždy chodím, abych si připomněl, že byl Obito mým přítelem." Po této větě se z jeho hlasu vytratily všechny emoce. Začal mluvit vážně. "Docela mě překvapilo, že umíš používat dva elementy. Za měsíc začnou vyřazovací duely a já pro tebe mám návrh. Chtěl bych tě naučit techniku, kterou bych nikoho jiného nebyl ochoten učit. Teď záleží na tobě, zda to přijmeš."
"Samozřejmě. Vždy se ráda něčemu novému přiučím. A do soubojů se mi vždy bude hodit moment překvapení. Takže přijímám." Naomi se stala jedinou osobou na světě, kterou Kakashi naučil své Raikiri. Za ten měsíc se však stalo i něco jiného - Naomi se do Kakashiho zamilovala. A za každou cenu chtěla zjistit, co skrývá pod maskou.
Pak začaly vyřazovací souboje. Naomi se dostala, i díky svým šermířským schopnostem, až do finále. Tam se rozhodla použít nově naučené Raikiri, avšak ani toto jí nepřineslo vítězství. Ani tato velmi mocná technika jí nepomohla vyhrát. Ale i přesto, že prohrála, byla nakonec mezi těmi, které Hokage slavnostně prohlásil za chuuniny. Naomi se se svým starým přítelem loučila jen těžko. Musela se však vydat zpět do Kirigakure no Sato. Zpátky za otcem a bratrem.
Když však dorazila zpět do vesnice, čekalo ji nemilé překvapení. Doma na ni nikdo nečekal. Otec byl někým zavražděn, bratr se přidal k Sedmi legendárním šermířům a zmizel, neznámo kam. Cítila se zrazená. A sama. Toužila po návratu do Konohy, tam měla alespoň Kakashiho, který o ni jevil nějaký zájem. Přišlo jí, že už ji její bratr nemiluje. V Kiri strávila rok a vše se zdálo skoro v pořádku, dokud...
"Naomi-chan, vstávej," probudil ji mužský hlas. Znala jej. Když otevřela své modré oči, pohlédla do tváře svému senseiovi. Ospalý výraz se změnil ve zmatený. Proč ji budí uprostřed noci? "Musíš okamžitě zmizet," nakázal jí. Neměla důvod mu nevěřit, takže si sbalila vše nutné. Když však chtěla dům opustit dveřmi, hlavním vchodem, zastavil ji. "Oknem," řekl jí chladně. Trochu se otřádla, ale nakonec to tedy udělala. Když ji zavedl na místo, kde čekali zbývající členové týmu, dovolila si promluvit.
"Co tu vlastně děláme?" zněla její otázka.
"Musíte utéct pryč... Po dlouhých procesech jsme byli prohlášeni za nunkeniny," odpověděl sensei a sklopil hlavu. Všichni tři měli ve tváři nechápavý výraz. Proč? "Víte, na ty chuuninské zkoušky jsem vás vzal i bez povolení. Mizukage.sama vás totiž odmítl povýšit. To je snad vše, co byste měli vědět. A teď běžte..." Naomi, jež se bála o svůj vlastní život, se okamžitě rozeběhla směrem k přístavu, kde by nasedla na loď mířící do Země Ohně. Nevěděla, kam míří její spolužáci, věděla, že se na ně nesmí otáčet, jde jí o život. Senseie pak už nikdy neviděla. A ona spěchala do Konohy s doufáním, že jí tam nabídnou azyl.
 


Komentáře

1 Caseytum Caseytum | E-mail | Web | 22. září 2017 v 16:03 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here...</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama